EN

Eğitmenlerimiz

Okan Alıcı

Golf sporuyla 1997 yılında İstanbul Golf Clup bünyesinde hafta sonları caddy’lik yaparak başlayan Okan Alıcı, 1998-2007 yılları arasında lisanslı amatör golfçü olarak çok sayıda turnuvaya katılmıştır. Bu süreçte önemli amatör turnuvalar kazanan Alıcı, 2007 yılında İstanbul Golf Clup’ta asistan golf hocası olarak ders vermeye başlamıştır. 2008 yılında 1. Kademe antrenörlük, 2009 yılında ise 2. Kademe Antrenörlük belgesi alarak profesyonel golf hayatına geçiş yapan Okan Alıcı, 2017 yılına kadar İstanbul Golf Club bünyesinde antrenör olarak görev almıştır. Okan Alıcı, 2017 yılından bu yana Ataşehir Golf Club’da Uzman Golf  Eğitmeni olarak görev yapmaktadır.

Ahmet Can Küçük

Golf sporuyla 9 yaşında Klassis Golf Club’ta tanışan Ahmet Can Küçük, 10 yıllık aktif golf hayatından sonra spor kariyerine ara verip çeşitli eğitimlerle uzmanlığını geliştirmiştir. Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde halen eğitimine devam eden Küçük, 2018 yılında Ataşehir Golf Club'ta 2. Kademe Golf Eğitmeni olarak Ataşehir Golf Club bünyesinde görev almaya başlamıştır.

RIDVAN YAĞLI

Kemer Golf and Country Club’ta caddy lik yaparak golf sporuyla tanıştı.

Kısa süre içerisinde golf eğitimine başlayarak, lisanslı bir sporcu olma kararı verdi. Çeşitli golf turnuvalarına katılarak Cumhuriyet kupası Amatör şampiyonası ve Federasyon kupası gibi dereceler aldı. Golf dalında kendini geliştirmek ve daha iyi sporcular yetiştirmek adına Golf hocalığı 1.kademe antrenörlük belgesini Marmara Üniversitesinde sınavlara girerek hak kazandı. Birçok sporla ilgilendi. 6 yıl kayak ve snowboard antrenörlüğü yaptı, bireysel olarak fitness gelişimiyle ilgilendi. Kendini yeterince geliştirdikten sonra Kemer Country ‘de özel golf coach luğu yapmaya, çocuklarla ve yetişkinlerle bire bir çalışmaya başladı.

2019 yılından itibaren Ataşehir Golf Club ile anlaşmaya vararak kadrolarına dahil oldu.