EN

Duyurular

Ataşehir Golf Kulübü, Spor 360 programının canlı yayın konuğu oldu

20.10.2019

Ataşehir Golf Kulübü, Spor 360 programının canlı yayın konuğu oldu

 

SportsTv’de yayınlanan Spor 360 programının 20 Eylül tarihli canlı yayınına Ataşehir Golf Kulübü Başkanı Selahattin Özdoğan, antrenörlerimizden Ahmet Can Küçük ve genç sporcumuz Deniz Sapmaz katıldı.

 

SportsTv’de 20 Eylül’de yayınlanan Spor 360 programının konuğu Ataşehir Golf Kulübü oldu. Kulüp başkanımız Selahattin Özdoğan, antrenörlerimizden Ahmet Can Küçük ve genç sporcumuz Deniz Sapmaz, canlı olarak yayınlanan programa katılarak kulüp faaliyetleri ve elde edilen başarılar özelinde görüşlerini belirtti. Koray Aldemir'in sunduğu programda ilk olarak başkanımız, sahamız hakkında bilgiler verdi. Başkanımız, kulübümüzün hizmete girdiği dönemden bu yana gerçekleştirdiği faaliyetleri, düzenlenen turnuvalar, sona eren yaz programı ve yeni başlayan kış programı hakkında detaylar paylaştı. Kulübümüz bünyesindeki altyapı çalışmaları anlatan başkanımız, golfün yaygınlaşması adına başta Türkiye Golf Federasyonu’nun değerli katkılar verdiğini ve ülkemizde yapılan çalışmaların istikrarlı biçimde arttığını ifade etti. Başkanımız, her yaştan golfle tanışmak isteyen sporseverleri de kulübümüze davet etti.
TGF Yıldızlar Şampiyonası’nı dört kupa ile tamamlayan kulübümüzün genç oyuncularından biri olan Deniz Sapmaz da golfün kendisini çok geliştirdiğini belirtti. Genç golfçü, hem okul hem de spor hayatında daha düzenli bir rutine sahip olmasının golf sayesinde olduğunu söyledi ve gelecekte daha fazla başarı elde etmek için çalışmalarına devam edeceğini belirtti.
Antrenörlerimizden Ahmet Can Küçük de kulüp kapsamında çok yönlü bir eğitim modeli uyguladıklarını ifade ederek rekabetçi oyuncu sayısının artması adına daha fazla sayıda sporcunun golfle tanışmasının önemini vurguladı. Küçük, golfte gelişim için teknik eğitimin yanı sıra, fitness, mental dayanıklılık ve odaklanmanın da şart olduğunu belirtti.
Programın son bölümünde dünyada hızla yayılan Foot Golf konuşuldu ve kulübümüzde gerçekleştirilen turnuva serisine de yer verildi.

Ataşehir Golf Club